UTB FT

kontakt pro objednání:
cernekova@utb.cz
tel: 739003721

adresa:
Nad Ovčírnou 3685,
760 01 Zlín

budova-U11
Speciální

Přístrojová ošetření

Laser pro omlazení

Ozáření tkáně laserovým paprskem vede k pronikavému zkvalitnění energetických a regulativních buněčných funkcí. Součástí tohoto ošetření je i unikátní gel Lasocare. A co vás čeká? V první fázi ošetření dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti. Drobné vrásky jsou vyhlazeny, pleť jemně vypnuta. Ve fázi druhé je ochranný film pleti postupně a dlouhodobě zbaven bakteriální populace jak na povrchu, tak i v hloubce pórů. To vede k elegantnímu, velmi šetrnému a účinnému vyčištění pleti. Použitá metoda je totiž plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a nezpůsobuje sekundární alergické reakce. V ceně ošetření je omlazující gel na domácí použití.

Co vás u tohoto ošetření čeká?

10 minut

Kolik to stojí?

695 Kč (včetně gelu na domácí použití)

Ozonizér

Tak tajuplný název a přitom ho znaly i naše babičky. Ozonizér se výborně hodí k čištění a dezinfekci povrchu kůže i k narušení odumřelých buněk. Na pokožku působí vysokofrekvenční výboj, který zlepšuje prokrvení, mikrocirkulaci, vstřebávání a látkovou výměnu povrchových i podpovrchových tkání. Při tomto procesu vzniká ozon, který pleť desinfikuje a ničí záněty. Je možné ho využít při některém ze základních ošetření nebo jako samostatnou službu.

Co vás u tohoto ošetření čeká?

10 minut

Kolik to stojí?

220 Kč

Mezoterapie obličeje

Mezoterapie patří mezi poměrně nové metody omlazení pleti. Podstata této metody spočívá v nanesení účinné látky (nejčastěji kyselina hyaluronová) na pokožku. Poté se na kůži přiloží peercing-rollerový válec, který je opatřený různě dlouhými mikrojehličkami. Peercing-roller zasahuje rohovou vrstvu pokožky, usnadňuje průnik aktivní látky do pleti a současně působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu.

Mezotrapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, a dekoltu, jelikož vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu. Velmi často se s touto metodou můžeme setkat i při redukci atrofických jizev (např. po akné), či nerovnoměrné pigmentace v obličeji a dekoltu.

Co vás u tohoto ošetření čeká?

2 hodiny

Kolik to stojí?

2130 Kč (cena včetně peercing-rollerového válečku)

Teleangitron

Co umí takový teleagitron? Tak třeba odstranit teleangiektázu. To v lidském jazyce znamená odstraňování červených žilek a nežádoucích chloupků na obličeji, krku, či dekoltu. Jde o nejmodernější kosmetický přístroj švýcarské firmy Medistellar, který funguje na metodě SkinLine. Ta je známá také jako metoda tzv. studené jehly a kombinuje využití stejnosměrného a střídavého proudu. Aplikace této metody je velmi jednoduchá a spolehlivá a výsledky si můžete zkontrolovat hned po zákroku. Oproti epilaci pomocí laseru je teleangitron vhodnější na ošetření menších ploch. Při použití se účtuje reálný čas ošetření.

Co vás u tohoto ošetření čeká?

přibližná cena jednoho ošetření

Kolik to stojí?

310 Kč

Permanentní make-up

Chcete vypadat skvěle hned po probuzení a nemarnit drahocenný čas nanášením make-upu? Tak tohle bude něco pro vás. Permanentní make-up používáme na úpravu obočí a očních linek. Jeho cílem je vytvořit přirozené zvýraznění. V praxi jde o mikroimplantace pigmentu do vrchní vrstvy pokožky speciálním přístrojem. Výsledkem pak je krásné přirozené nalíčení bez každodenní práce, ve dne i v noci, na horách i ve vodě. Tato procedúra má trvanlivost několik let. Tělo barvu časem odbourává a přirozeně vylučuje, vydrží tedy zpravidla 2-5 let.

Co vás u tohoto ošetření čeká?

3 hodiny

Kolik to stojí?

obočí (P+L) 4500 Kč

oční linky horní/dolní 2500 Kč