UTB FT

kontakt pro objednání:
cernekova@utb.cz
tel: 739003721

adresa:
Nad Ovčírnou 3685,
760 01 Zlín

budova-U11
Seznamte se

Kdo jsme

Propojujeme vědu s krásou. Aplikujeme a testujeme nejnovější technologie v oblasti péče o pleť. Ať už jde o supermoderní přístroje, nebo nejnovější kosmetické přípravky, můžete si být jisti, že u nás je najdete. Využíváme znalosti současných výzkumů realizovaných na půdě Fakulty technologické UTB ve spolupráci s Ústavem technologie tuků, tenzidů a kosmetiky. Výzkum se neobejde bez praxe, právě proto nabízíme naše profesionální služby i veřejnosti. U nás získáte ošetření, o kterých se vám v běžné kosmetice ani nesnilo. O všech vymoženostech se dočtete na následujících stranách.

Aplikujeme a testujeme nejnovější technologie v oblasti péče o pleť. Ať už jde o moderní přístroje, nebo nejnovější kosmetické přípravky, můžete si být jisti, že u nás je najdete.

Využíváme znalosti současných výzkumů realizovaných na půdě Fakulty technologické UTB ve spolupráci s Ústavem technologie tuků, tenzidů a kosmetiky.

Výzkum se neobejde bez praxe, právě proto nabízíme naše profesionální služby i veřejnosti. U nás získáte ošetření, o kterých se vám v běžné kosmetice ani nesnilo.